Hoeveel Auto's | Mercedes-Benz CLA 180

Kentekens
Totaal 10.805
Populairste type Onbekend
Eerste bouwjaar 2013
Likes 93,139
Aantal auto's per jaar
Producten
Aantal auto's per kleur
Aantal auto's per cilinderinhoud
Video review
Top 10 meest populaire modellen van Mercedes-Benz
# Model Aantal Actie
1.Mercedes-Benz C 18035,167
2.Mercedes-Benz A 18022,853
3.Mercedes-Benz B 18022,503
4.Mercedes-Benz C 20015,929
5.Mercedes-Benz A 16014,993
6.Mercedes-Benz E 20013,129
7.Mercedes-Benz CLA 18010,805
8.Mercedes-Benz B 2009,947
9.Mercedes-Benz SLK9,372
10.Mercedes-Benz C 2208,571
Video over de geschiedenis van Mercedes-Benz

Hoeveel Mercedes-Benz CLA 180's rijden er rond in Nederland?

Hoeveel van de Mercedes-Benz CLA 180 rijden er nog rond in Nederland? Naar schatting ongeveer 10.805 auto's. Vind op deze pagina meer informatie en statistieken over de Mercedes-Benz CLA 180.