Hoeveel Auto's | Volvo

Totaal 375,142
Eerste bouwjaar 1914
Aantal auto's per jaar
Producten
Aantal auto's per kleur
Top 10 meest populaire modellen van Volvo
# Model Aantal Actie
1.Volvo V7063,200
2.Volvo V4059,356
3.Volvo V6043,930
4.Volvo XC6032,300
5.Volvo V5027,998
6.Volvo XC4023,746
7.Volvo XC9020,357
8.Volvo S6017,257
9.Volvo S4010,908
10.Volvo XC7010,753
Video over de geschiedenis van Volvo

Hoeveel auto's van Volvo rijden er nog rond in Nederland?

Hoeveel auto's van Volvo rijden er nog rond in Nederland? Naar schatting ongeveer 375.142 auto's. Vind op deze pagina meer informatie en statistieken over het automerk Volvo.