Hoeveel Auto's | Mercedes-Benz B 160

Kentekens
Totaal 2.582
Populairste type Onbekend
Eerste bouwjaar 2009
Likes 93,139
Aantal auto's per jaar
Producten
Aantal auto's per kleur
Aantal auto's per cilinderinhoud
Video review
Top 10 meest populaire modellen van Mercedes-Benz
# Model Aantal Actie
1.Mercedes-Benz C 18035,167
2.Mercedes-Benz A 18022,853
3.Mercedes-Benz B 18022,503
4.Mercedes-Benz C 20015,929
5.Mercedes-Benz A 16014,993
6.Mercedes-Benz E 20013,129
7.Mercedes-Benz CLA 18010,805
8.Mercedes-Benz B 2009,947
9.Mercedes-Benz SLK9,372
10.Mercedes-Benz C 2208,571
Video over de geschiedenis van Mercedes-Benz

Hoeveel Mercedes-Benz B 160's rijden er rond in Nederland?

Hoeveel van de Mercedes-Benz B 160 rijden er nog rond in Nederland? Naar schatting ongeveer 2.582 auto's. Vind op deze pagina meer informatie en statistieken over de Mercedes-Benz B 160.